Flat Preloader Icon

Teoretická zkouška na Voditelj Brodici B

Zkoušky k získání průkazu Voditelj Brodici B navazují přímo na naše praktické kurzy v Chorvatsku.

Zkouška probíhá z okruhů a znalostí získaných během teoretického školení. Trvání zkoušky je přibližně 15 minut, kdy je uchazeč formou rozhovoru zkoušen z oblastí navigace, práce s mapou a pravidel plavby.

Zkoušky organizujeme nejčastěji na kapitanátech v Šibeniku nebo Zadaru a stojí přibližně 120€. Máte možnost si zkoušku objednat sami přímo na stránkách chorvatského ministerstva pomorstva nebo využít našich zkušeností.

U přípravy na zkoušku k získaní Chorvatského průkazu „B“ doporučujeme absolvovat náš teoretický kurz a v případě, že s námi pojedete také na praktický kurz, si můžete být jisti, že ho naplánujeme tak, aby na jeho konci došlo ke zkoušce přímo na kapitanátu v Zadaru nebo Šibeniku. Na praktickém kurzu s vámi znovu oživíme vědomosti potřebné k získání průkazu Voditelj Brodici B.

Součástí tohoto chorvatského průkazu je i „povolení“ obsluhovat radiostanici na lodi. Vědomosti o obsluze nejsou u zkoušky vyžadovány, doporučujeme se však prakticky obsluhu vysílačky naučit na našich SRC kurzech.

Po úspěšném absolvování zkoušky je průkaz vydán na místě. S sebou doporučujeme vzít 2ks fotografií pasového formátu.

Termíny

Termíny zkoušek

Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi