Flat Preloader Icon
Kapitán

Miroslav Rind

Zdravím vás! Jmenuji se Miroslav, v týmu Yachta’s působím od samého počátku. Společně s kolegou Tomem vytváříme komunitu, která si naše služby oblíbila a ráda se k nám opakovaně vrací. V rámci Yachta’s a Yachta’s Academy plním funkci jachetního instruktora a kapitána jachty. Jsem velmi vděčný za skvělý tým kolem sebe, který se stará o bezproblémový průběh všech plaveb a školení.

Jako velitel námořní jachty B a jachetní instruktor MDČR s více než 20 000 námořními mílemi za sebou jsem proplul Středozemní moře. Rád trávím čas na jachtě i na katamaránu a budu se těšit, když se k nám přidáte na palubu. Společně vám ukážeme nové rozměry dovolené na jachtě a během plavby vám ukážu všechna kouzla jachtingu. S kormidlem v rukou a pod plnými plachtami vyrazíme vstříc nezapomenutelným dobrodružstvím. Těším se na setkání s vámi!

@yachtas

Nerozhodnutým zájemcům nabízíme inspiraci v našich @yachtas kavárnách, kde se s vámi rádi potkáme a vysvětlíme veškeré otázky.

Kapitánem na zkoušku

Jako jediní v CR a SR nabízíme službu, kapitánem na zkoušku, kdy si na 2 dny přijedete nezávazně vyzkoušet jachtu přímo na moři a rozhodnete se jestli vás to dále zajímá.

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi