Flat Preloader Icon

Praktický kurz – Voditelj Brodice B

Pro získání chorvatského námořního průkazu není zapotřebí tento praktický kurz absolvovat. Velmi však apelujeme na účast na tomto kurzu. Jen „papír“ z vás dobrého jachtaře neudělá.

Specializujeme se na výuku jachtingu s ohledem na rekreační jachtaře. Výcvik je vždy veden dle doporučení pro výcvik jachtařů. Na našem kurzu vám poskytneme pevný základ a kvalitní výcvik a znovu probereme informace a vědomosti nutné ke teoretické zkoušce na kapitanátu v Chorvatsku.

Jsme si vědomi, že většina našich studentů jsou lidé, kteří vyplouvají na moře s rodinou nebo přáteli 2 až 3krát ročně na půjčené lodi a proto klademe největší důraz na praktické vědomosti při vedení lodě na moři a při manévrech v maríně a kotvení. Na našich kurzech si kadeti vyzkouší každý manévr tolikrát, aby dostali potřebnou jistotu při vedení jachty.

Z tohoto důvodu obsazujeme každý kurz maximálně 4-mi kadety. Cena za praktický kurz se odvíjí od menšího počtu účastníků. Díky tomu se můžeme každému z vás věnovat na maximum.

Tomuto základnímu výcviku kadetů říkáme „VÍTR“, protože se učíme pracovat s lodí hlavně v závislosti na větru. Vyplouváme z marin v oblasti střední Dalmácie (Zadar, Šibenik, Sukošan), kde je velké množství příležitostí zažít na lodi většinu situací, které jako budoucí samostatný jachtař musíte zvládnout sám.

Naučíme Vás pracovat s mapou, plachtami, kotvit, prožijete noční plavbu a loď povedete samostatně jako kapitán včetně vedení celého zbytku posádky od plánování trasy až po řešení každodenních starostí. Volné chvíle se snažíme efektivně využít a opakujeme si jachtařskou teorii, učíme se uzly a sdílíme své jachtařské zážitky

Na konci týdne Vám zajistíme teoretickou zkoušku na kapitanátu v Šibeniku nebo Zadaru a vydání vašeho námořního průkazu Voditelj Brodici B. 

Termíny

Termíny kurzů

Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Pirovac - Marina Pirovac
Termín: 21.9.2024 - 28.9.2024
24,900
4 míst
Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi