Flat Preloader Icon
Kapitán | Zakladatel Yachta’s

Tomáš Martínek

Ahoj! Jmenuji se Tomáš a jsem kapitánem námořní jachty, motorkářem a cestovatelem. Před mnoha lety jsem se poprvé vydal na jachtu se svými kamarády a od té doby jsem věděl, že chci trávit většinu svého života cestováním a objevováním neznámých koutů naší planety. Chtěl bych tento neskutečný pocit svobody a dobrodružství na moři, sdílet i s ostatními.

Jsem zakladatelem jachtařské akademie Yachta’s Academy, cestovní kanceláře Yachta’s a sítě kaváren Yachta’s Coffee, kde se snažíme inspirovat a informovat zájemce o naše cesty a zážitky.

Svůj tým vedu jako průvodce všech, kteří chtějí poznávat krásy našeho světa jinak než při cestování po souši. Jako velitel námořní jachty B, jachetní instruktor MDČR a offshore skipper s více než 30 000 námořními mílemi za sebou jsem proplul Indickým a Tichým oceánem, projel Suezským průplavem a plul Středozemním mořem. Mými oblíbenými destinacemi jsou Řecko, Seychely a Francouzská Polynésie.

Pokud se k nám přidáte na palubě, rádi vám ukážeme nové rozměry dovolené. Během plavby vám můžeme pomoci s nácvikem plachtění, uzlů a kormidlování a kdo ví, možná v sobě objevíte skrytého námořníka nebo budoucího kapitána. Těšíme se na setkání s vámi!

@yachtas

Nerozhodnutým zájemcům nabízíme inspiraci v našich @yachtas kavárnách, kde se s vámi rádi potkáme a vysvětlíme veškeré otázky.

Kapitánem na zkoušku

Jako jediní v CR a SR nabízíme službu, kapitánem na zkoušku, kdy si na 2 dny přijedete nezávazně vyzkoušet jachtu přímo na moři a rozhodnete se jestli vás to dále zajímá.

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi