Flat Preloader Icon

Teoretický kurz - Voditelj Brodice B

Během kurzu se dozvíte všechny důležité informace nutné pro zvládnutí závěrečné zkoušky v Chorvatsku. Spolupracujeme s nejlepšími lektory v ČR a kurz je veden velmi profesionálně s několika lektory, kteří vám sdělí většinu toho, co sami umí a předají zkušenosti za více než 15 let své praxe. Tento kurz je obsahově stejný také pro přípravu na teoretickou zkoušku při získávání českého kapitánského průkazu.  Pravidla na moři, počasí nebo navigace je stejná pro všechny na moři.

Kurz se skládá z:

Klademe důraz na praktičnost naučených znalostí, nikoliv na množství nepotřebné teorie. Takto získané informace budou dostačující k závěrečné zkoušce v Chorvatsku na kapitanátu.

Součásti chorvatského námořního průkazu je také průkaz na obsluhu radiofonní stanice (vysílačky), ale také zde doporučujeme prakticky zvládnout ovládání vysílačky a přihlásit se na jeden z našich SRC kurzů i když pro není nutný pro získání chorvatského námořního průkazu.

Školení probíhají v našich atraktivních prostorech ve Zlíně nebo Malackách (SK). Místo konání je vždy uvedeno u jednotlivé akce.

Na kurzu se dozvíte veškeré informace potřebné ke zkoušce v Chorvatsku, termíny, otevírací doby a postup pro registraci.

Termíny

Termíny kurzů

Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Vstupenky již nejsou k dispozici
Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi