Flat Preloader Icon

Teoretická a praktická příprava na kurz SRC

Školení probíhá ve Zlíně nebo Malackách se získáním osvědčení

Účelem výuky je získání potřebných znalostí pro úspěšné zvládnutí písemné i ústní závěrečné zkoušky v Praze na ČTÚ. Na teoretické školení navazuje praktická část. Teoretické i praktické školení probíhá v jeden den v časovém rozsahu cca 9 hodin.

Kurz SRC je většinou stanoven ve stejném termínu jako teoretické kurzy-C, abychom ušetřili víkend našim kadetům. Je časově koncipován na začátku nebo konci celého bloku. Pokud nemáte o kurz SRC zájem, přijdete na teoretický kurz C později nebo odejdete dříve.

V praktické části se uchazeči učí komunikaci na reálných lodních radiostanicích. Každý účastník tak má možnost si vyzkoušet všechny potřebné druhy volání s využitím DSC kontroleru. Po úspěšném absolvování získá uchazeč osvědčení nutné pro žádost k závěrečné zkoušce. Bez tohoto potvrzení není možné zažádat o zkoušku před ČTÚ.

K výuce využíváme certifikované středisko vybavené moderními vysílačkami. Naučíme vás teorii nezbytnou ke složení zkoušky a rádiovou komunikaci si prakticky vyzkoušíte na ručních i fixních námořních vysílačkách. Ukážeme si správné navázání spojení, tísňová volání a vysvětlíme si jak se zachovat, když tísňové volání sami zaslechneme. Naučíme vás, jak se aktivují záchranné boje EPIRB, SART, PLB a MOB.

Termíny

Termíny kurzů

Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Zlín - Zlín
Termín: 2.9.2023 - 2.9.2023
3,800
12 míst
Naši kapitání

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi