Flat Preloader Icon

Naše nabídka nákupu

Darujte námořní dobrodružství!

Hledáte originální dárek pro svého blízkého, který má dobrodružného ducha a má rád adrenalin? Nebo od malička zbožňujete jachting, táhne Vás to k moři a chcete udělat radost sami sobě? Naše služba „Kapitán na zkoušku“ je ideálním darem pro všechny, kteří vždycky snili o plavbě na otevřeném moři nebo je fascinovala mořeplavba a jachting. Tento dárek určitě zůstane v srdci každého, kdo ho dostane. Nejoriginálnější dárek pro vodomily je „Kapitán na zkoušku“.

Věnujte dárkový voucher

Překvapte svého blízkého fantastickým dárkem plného dobrodružství na moři.

Obdržíte slevový voucher, sloužící k nákupu Boarding passu.

Kupte si "Boarding pass"

Splňte si sen o jachtingu a staňte se na pár dní Kapitánem na zkoušku!

Obdržíte „Boarding pass“ s vybraným  termínem plavby.

Kapitán na zkoušku

Proč si koupit zážitek na jachtě?

Proč takovou službu nabízíme a v čem je to zajímavé? Výlet na jachtu je super dárek ve formě voucheru. Navíc jsme jediná česko-slovenská námořní akademie, která tuto službu nabízí a dělá. Kdykoliv nás taky můžete navštívit v našich kamenných kavárnách, kde se dozvíte veškeré informace a získáte tu správnou motivaci.

Díky naší službě získáte nejen nezapomenutelné zážitky, ale osvojíte si i veškeré činnosti spojené s jachtingem. Pokud budete chtít, naučíte se řídit loď, pracovat v týmu, komunikovat s posádkou a činit strategická rozhodnutí. Stát se dočasným kapitánem je mnohem více, než jen řídit loď – je to cesta k dobrodružství, sebeobjevování a jedinečných zážitků. Jachting patří mezi jeden z nejžádanějších dostupných luxusních zážitků.

Zážitek na celý život

Zakoupením voucheru vás čeká nezapomenutelná plavba na širém moři, dobrodružství a když budeme mít štěstí, uvidíte i hejno delfínů.

Voucher v dárkovém balení

Každý darovaný zážitek "Kapitán na zkoušku" je exkluzivní a balíme ho s péčí a láskou, aby se stal nezapomenutelným dárkem pro kohokoliv, kdo ho dostane.

Profesionální přístup

Náš tým vám zajistí profesionalitu a bezpečnost. Vaše kapitánská zkušenost bude pod vedením našeho zkušeného kapitána, budete v nejlepších námořnických rukou.

Noční Plavba

Zažijte krásu nočního moře a tiché plavby pod hvězdnou oblohou. Pozorování hvězd a relaxace na palubě, kdy můžete poslouchat šum vln a nasát magickou atmosféru.

Řízení lodi jako kapitán

Vstoupíte do bot kapitána a vyzkoušíte si řízení lodi, stanete se dočasným kapitánem, a to vše pod dohledem našich zkušených instruktorů.

Ušetříte peníze a čas

Jedinečná příležitost vyzkoušet si 4 denní plavbu na námořní plachetnici! Strávíte více než polovinu týdne na jachtě za poloviční peníze. Vyberte si termín ST-SO nebo SO-ÚT

Výborná infrastruktura

Do Chorvatska snadno a rychle. Pouze 50 minut letadlem, pohodlný dojezd autem, každodenní lety a termíny vybrány tak, aby navazovaly.

Adrenalin a vzrušení

Pro ty, kteří hledají vzrušení a nebojí se výzev, tak je čeká pořádný adrenalin na palubě. Rychlá jízda na vlnách náročné manévry a neopakovatelné dobrodružství.

Poznání nových míst

V rámci plavby vás čeká překvapení. Přistavíme totiž i v malých přístavech a útulných hospůdkách, kam se jinak nedostanete. Objevíte místní kulturu a kuchyni.

Přátelství a komunita

Poznáte partu skvělých lidí, zapálených nadšenců pro jachting, kteří vás s radostí přijmou mezi sebe. Navíc získáte nové přátele, kteří sdílí stejnou vášeň pro moře.

Hledáte perfektní dárek?

Dárkový voucher k plavbě Kapitán na zkoušku

Chcete udělat radost svým blízkým?
Darujte jim luxusně zabalený voucher tištěný na exkluzivním papíru včetně pečeti. Vizuálně oslnivý tisk, poštovné a balné pouze za 550,-

Majitel (obdarovaný) tohoto voucheru od Vás získá zaplacenou celou 4 denní plavbu na námořní plachetnici. Datum plavby si poté může vybrat dle svých časových možností a preferencí. Po zadání čísla voucheru k vybranému datu dojde k vytvoření „Boarding pass“, se kterým se pak nastupuje na loď.

Vhodné jako dárek

Chcete si přímo koupit termín?

Kupte si Boarding pass k plavbě Kapitán na zkoušku

Splňte si svůj sen a staňte se na několik dní kapitánem námořní jachty! Vyberte si ze dvou turnusů (SO-ÚT nebo ST-SO) a zažijte s námi romantiku a napětí při plachtění pod vedením profesionálního kapitána.

Plavba Kapitán na zkoušku je nejlepší cestou, jak zjistit zda stojí za to investovat do kapitánského kurzu a získat kapitánský průkaz. Tento typ plavby nabízíme jako jediná česko slovenská námořní akademie, s tradicí od roku 2008.

Vyberte si termín plavby

Proč s námi?

Zaujala Vás naše nabídka a chtěli byste se dozvědět více?

Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací
Reference

Co říkají naši klienti?

@yachtas_academy

sledujte nás na Instagramu

Váhajícím zájemcům nabízíme inspiraci v našich @yachtas kavárnách, kde se s vámi rádi potkáme a zodpovíme veškeré dotazy.

@yachtasacademy

sledujte nás na facebooku

Nezmeškejte šanci vyzkoušet si, jaké je to být Kapitánem jachty přímo na moři. Sledujte všechny aktuální informace a novinky na našem Facebooku.

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi