Flat Preloader Icon

Teoretický kurz - český kapitánský průkaz C

V rámci školení na vás čeká třídenní intenzivní kurz.

Během kurzu se dozvíte všechny důležité informace nutné pro zvládnutí plavby a závěrečné zkoušky. Nejsme na trhu nejlevnější, klademe však důraz na obsah, praktičnost, vědomosti a komunitu, kterou vytváříme dlouhodobě nejen v rovině naší akademie. Spolupracujeme s nejlepšími lektory v ČR. Kurz je veden velmi profesionálně s vícero lektory, kteří vám sdělí většinu toho, co sami umí a předají zkušenosti za více než 15 let své praxe. Tento kurz je obsahově stejný také pro přípravu na teoretickou zkoušku při získávání chorvatského kapitánského průkazu Voditelj brodici B. Pravidla na moři, počasí nebo navigace je stejná pro všechny.

V rámci úspory času kadetů, je zároveň v termínu teoretického kurzu – C plánován současně také kurz SRC radiooperátora,. Pokud jste již majitelé SRC průkazu, objednáváte jen teoretický kurz – C a příjdete o den dříve nebo později. 

Studijní okruhy pro závěrečnou zkoušku MDČR:

Naši lektoři jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi na moři, o které se s vámi rádi podělí. Užijete si teoretické lekce a začnete přemýšlet o plachtění v širších souvislostech. Klademe důraz na praktičnost naučených znalostí, nikoli na množství nepotřebné teorie.

Připravíme vás na všechny možné situace, kterým můžete na moři čelit. Pro výuku námořního jachtingu využíváme materiály odpovídající “Doporučení pro výcvik jachtařů” vydanému Ministerstvem dopravy ČR, SK a HR. Jsou vytvořeny tak, aby byly přehledné a snadno pochopitelné. Jako kapitáni se k nim pak můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti.

Školení probíhají v našich atraktivních prostorech ve Zlíně nebo Malackách (SK) Místo konání je vždy uvedeno u jednotlivé akce.

Termín zkoušky před komisaři MDČR je vždy dohodnut individuálně na tomto kurzu podle potřeb, tak aby navazoval na získané vědomosti ze školení. Na závěrečnou teoretickou zkoušku se můžete přihlásit také bez nutnosti absolvování kurzu u naši akademie.

Termíny

Termíny kurzů

Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Zlín - Zlín
Termín: 2.9.2024 - 4.9.2024
6,490
12 míst
Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi