Flat Preloader Icon

Praktický kurz - C

Kurz probíhá většinou v Chorvatsku

Tomuto základnímu výcviku kadetů říkáme „VÍTR“, protože se učíme pracovat s lodí hlavně v závislosti na větru. Vyplouváme z marin v oblasti střední Dalmácie (Zadar, Šibenik, Sukošan), kde je velké množství příležitostí zažít na lodi většinu situací, které jako budoucí samostatný jachtař musíte zvládnout sám. Klademe důraz na rozvoj vaší samostatnosti v manévrech s lodí.

Naučíme Vás pracovat s mapou, plachtami, kotvit, prožijete noční plavbu a loď povedete samostatně jako kapitán včetně vedení celého zbytku posádky od plánování trasy až po řešení každodenních starostí. Volné chvíle se snažíme efektivně využít a opakujeme si jachtařskou teorii, učíme se uzly a sdílíme své jachtařské zážitky

Chceme Vás připravit tak, abyste měli jistotu vyrazit se svou rodinou na jachtařskou dovolenou a proto máme program rozvoje jachtaře posunut také do zdokonalovacích plaveb, kterým říkáme VLNY.

Naše praktické kurzy obsazujeme maximálně 4. kadety, kterým máme prostor a čas se věnovat individuálně. Zastáváme názor, že je lépe si vše vyzkoušet vícekrát (méně lidí na palubě) než mít kurz levnější, ale být u kormidla mnohem méně.

Před praktickým kurzem je vhodné absolvovat teoretický kurz, ale není to podmínkou. 

Praktický kurz je zakončen certifikátem o úspěšném absolvování závěrečné praktické zkouškou podle metodiky vydané daným ministerstvem, která je nedílnou součásti žádosti o vydání kapitánského průkazu České republiky a vaši první Jachtařskou knížku.

Co vás v praktické části čeká?

Co je v ceně

Co v ceně není

Termíny

Termíny kurzů

Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Zlín - Zlín
Termín: 26.10.2024 - 27.10.2024
6,490
20 míst
Naši kapitání

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi