Flat Preloader Icon
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zdokonalovací plavba VLNY l SWE-FIN

Červen 1 - Červen 8

25,000Kč

Podrobný popis

Balt – vyšší dívčí jachtingu, kde se setkáváme s divokou přírodou, kempy s nádhernými saunami a výzvami navigace v plavebních drahách.

Přátelé, tato plavba bude výzva. Čeká nás zima, dlouhé dny a adrenalín z plavby na plachetnic! Budeme se opalovat na slunci a „mrznout“ ve stínu. Takové rozdíly teplot jen tak nezažijete. Vyplutí ze Stockholmu není žádná hračka, a proto s námi pojede náš nejzkušenější kapitán. Ale věřte nám, po této plavbě se vrátíte jako opravdoví mistři jachtingu!

Pro ty, kdo milují přírodu a jachting je pro ně „jen“ cesta či způsob cestování, bude souostroví ve Stockholmském archipelágu rajským místem. Čeká nás více než 30 000 ostrůvků, od malých kousků země až po úchvatné ostrovy s osamělými saunami a kempy. Naše plavba nás zavede skrz malebné plavební kanály kde budeme každou chvíli vyhýbat  velkým výletním lodím.

Pokud nám počasí dovolí, doplujeme až na Ålandy. Toto místo je jako z jiného světa. Finské území s vlastní autonomií, kde se mluví hlavně švédsky nebo anglicky. Procházka ulicemi vás přenese zpět do 90. let, kde na téměř prázdných silnicích zaparkovala auta z minulosti. V Mariehamnu jsme objevili úžasný rockový bar, který vás jistě zaujme. Večer si užijeme saunu v marině a ráno se rozhodneme, kam dál vyrazíme.

Ve Švédsku se můžeme těšit na autentické sauny, dobrodružné noční plavby a kotvení přímo u skal. Kotvení u kamenů je technika, která nám umožní zakotvit i v hlubokých vodách nebo na skalnatém dně.Toto není plavba pro máničky. Bude zima. Bude dlouho světlo. Bude adrenalin a bude jachting! Na sluničku se budete opalovat a potit a ve stínu oblékat. Zkuste si lehnout půlkou těla na slunce, druhou do stínu.

Podrobnosti

Zahájení:
Červen 1
Ukončení:
Červen 8
Cena:
25,000Kč

Pořadatel

Yachta’s Academy
Telefon:
+420 604 290 820
E-mail:
info@yachtas-academy.cz

Místo konání

Švédsko
stockholm - stockholm Švédsko + Google Mapa
Níže uvedená čísla zahrnují vstupenky na tuto událost, které již máte v košíku. Kliknutím na tlačítko "Získat vstupenky" můžete upravit všechny stávající informace o účastnících a také změnit množství vstupenek.
Švédsko - stockholm
Termín: 1.6.2024 - 8.6.2024
25,000
0 míst
Vyprodáno

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi