Plochá ikona preloadera
Nahrávam Udalosti

" Všetky Udalosti

Zdokonalovací plavba VLNY l SWE-FIN

jún 1 - 8. júna

21,000Kč

Podrobný opis

Balt – vyšší dívčí jachtingu, kde se setkáváme s divokou přírodou, kempy s nádhernými saunami a výzvami navigace v plavebních drahách.

Přátelé, tato plavba bude výzva. Čeká nás zima, dlouhé dny a adrenalín z plavby na plachetnic! Budeme se opalovat na slunci a „mrznout“ ve stínu. Takové rozdíly teplot jen tak nezažijete. Vyplutí ze Stockholmu není žádná hračka, a proto s námi pojede náš nejzkušenější kapitán. Ale věřte nám, po této plavbě se vrátíte jako opravdoví mistři jachtingu!

Pro ty, kdo milují přírodu a jachting je pro ně „jen“ cesta či způsob cestování, bude souostroví ve Stockholmském archipelágu rajským místem. Čeká nás více než 30 000 ostrůvků, od malých kousků země až po úchvatné ostrovy s osamělými saunami a kempy. Naše plavba nás zavede skrz malebné plavební kanály kde budeme každou chvíli vyhýbat  velkým výletním lodím.

Pokud nám počasí dovolí, doplujeme až na Ålandy. Toto místo je jako z jiného světa. Finské území s vlastní autonomií, kde se mluví hlavně švédsky nebo anglicky. Procházka ulicemi vás přenese zpět do 90. let, kde na téměř prázdných silnicích zaparkovala auta z minulosti. V Mariehamnu jsme objevili úžasný rockový bar, který vás jistě zaujme. Večer si užijeme saunu v marině a ráno se rozhodneme, kam dál vyrazíme.

Ve Švédsku se můžeme těšit na autentické sauny, dobrodružné noční plavby a kotvení přímo u skal. Kotvení u kamenů je technika, která nám umožní zakotvit i v hlubokých vodách nebo na skalnatém dně.Toto není plavba pro máničky. Bude zima. Bude dlouho světlo. Bude adrenalin a bude jachting! Na sluničku se budete opalovat a potit a ve stínu oblékat. Zkuste si lehnout půlkou těla na slunce, druhou do stínu.

Podrobnosti

Začiatok:
jún 1
Koniec:
8. júna
Cena:
21,000Kč

Organizátor

Yachta’s Academy
Telefón:
+420 604 290 820
E-mail:
info@yachtas-academy.cz

Mestské udalosti

Švédsko
stockholm - stockholm Švédsko + Mapa Google
Nižšie uvedené čísla zahŕňajú vstupenky na toto podujatie, ktoré už máte v košíku. Kliknutím na tlačidlo "Získať vstupenky" môžete upraviť všetky existujúce informácie o účastníkoch, ako aj zmeniť množstvo vstupeniek.
Švédsko - stockholm
Termín: 1.6.2024 - 8.6.2024
21,000
0 miest
Sold Out

Stratili ste heslo?
Vyberte svoju menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s nami