Flat Preloader Icon
Online přednáška

Ztroskotání lodi na Havaji | mořeplavec Jiří Denk

Mnoho milovníků jachtingu a cestování určitě zaznamenalo a s úžasem sledovalo příběh Jirky Denky | Česko Slovenského dobrodruha, který začátkem letošního roku ztroskotal na Hawaii, bojoval s nepřízní osudu, přírodními živly a neochotou hawajských úřadů při záchraně holých životů své rodiny a své lodi Altego II.

Přinášíme Vám přednášku a nefalšované, pravdivé vyprávění příběhu ztroskotání na Hawaii, kde musel Jirka svoji loď zanechat.

Přednáška bude přenášena prostřednictvím kanálu Youtube s následným uložením záznamu a možností prohlédnout si přednášku později offline.

Na přednášce se dozvíte:

Měnu lze přepnout na pravém okraji stránek

Odkaz pro sledování přednášky vám přijde po přijetí bezhotovostní platby do emailu uvedeného při nákupu.

Prověřte prosím i složku nevyžádané pošty a další složky v e-mailu (Promoakce či Aktualizace) a přidejte si nás do bezpečných odesílatelů. Pokud vám potvrzení a odkaz nedorazí, kontaktuje nás na info@yachtas-academy.cz

@yachtas_academy

sledujte nás na Instagramu

Váhajícím zájemcům nabízíme inspiraci v našich @yachtas kavárnách, kde se s vámi rádi potkáme a zodpovíme veškeré dotazy.

@yachtasacademy

sledujte nás na facebooku

Nezmeškejte šanci vyzkoušet si, jaké je to být Kapitánem jachty přímo na moři. Sledujte všechny aktuální informace a novinky na našem Facebooku.

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi