Flat Preloader Icon
Ukázka lodí

Ukázka naších lodí, které máme k dispozici

Jachta a katamarán jsou dvě různé varianty lodí, které nabízejí rozdílné zážitky. Jachta je jednotrupá lodě s výborným komfortem, která využívá každý centimetr místa, takže na ní rozhodně nebudete stísnění.

Na druhou stranu, katamarán je dvoutrupá lodě, která nabízí obrovský prostor na palubě a velký komfort. S tím ale přichází i omezení v plachtění. Každá kajuta katamaránu má svou vlastní koupelnu s toaletou, což zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a relaxace.

Luxusní zážitek

Proč si vybrat nás?

Pokud máš chuť na dobrodružství a zároveň touhu po pohodlí a luxusu, plavby u nás jsou pro tebe to pravé. Neboj se vyzkoušet něco nového a nezapomenutelného!

Spokojených zákazníků

100+

Lodí k dispozici

10+

Let zkušeností

5+

Naše jachty

Jachty, které pro vás vybíráme jsou čisté, moderní a datum výroby není starší než rok 2015. Na našich plavbách je ve 4 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán v salonu.

Nemusíte se bát, že jachta bude přeplněná. Jachta je dimenzovaná pro 10 lidí a díky tomu, že je v ní skvěle vyřešený každý centimetr prostoru, si všech 8 hostů najde pohodlí jak na palubě, tak i v podpalubí.

Katamarány

Katamarány nabízejí více pohodlí a prostoru než jednotrupé jachty. Na každém katamaránu je k dispozici Dinghy (motorový nafukovací člun), který umožňuje pohodlněji nakupovat a poznávat okolí.

Na palubě jsou sítě na ležení, audiosystém, autozásuvky a nabíjecí stanice pro telefony a drobnou elektroniku. K dispozici jsou také doplňkové aktivity jako subwing, wakeboard, paddleboardy a možnost objednat wi-fi.

Naši kapitání

Kdo Vás povede během plavby?

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi