Flat Preloader Icon
Kapitánské kurzy

Kondiční plavby

Kurz je vhodný pro stávající kapitány, kteří chtějí posunout své dosavadní znalosti a schopnosti na vyšší úroveň a zároveň být skvělým lídrem vlastní posádky.

Žádný učený kapitán nespadnul z nebe. V začátcích byl každý vůdce plavidla někdy nervózní při manévrech nebo jiných aktivitách během plavby. Chcete-li být lepším kapitánem, je nutné se neustále vzdělávat a posouvat své praktické dovednosti a dbát na bezpečnost posádky.

Začínající kapitáni

Napluto 0-400 NM jako kapitán
Přístavní manévry, kotvení, práce s motorem, trim plachet, navigace

Zkušení kapitáni

Napluto 400 NM a více jako kapitán
Noční plavby, delší přeplavby, sportovnější výkon, objevování, regaty.

peter-chirkov-x9B0yA3f1v0-unsplash

Plavby pro začínající kapitány

Kondiční plavby pro začínající kapitány jsou orientovány tak, aby se každý účastník opakováním potřebných úkonů co nejvíce zdokonalil v obsluze plavidla.

Prakticky to znamená, že každý kapitán bude muset během dne několikrát pilovat zkušenosti s vyplutím, kotvením, manipulací s plachtou a refováním, aby se v daných dovednostech maximálně zdokonalil.

Naši špičkoví kapitáni a instruktoři s vámi projdou veškeré potřebné činnosti, check-in, čtení v mapách nebo který software je vhodný pro získání informací pro počasí v dané lokaci.

Absolvent kondičních plaveb bude plně připraven vydat se bezpečně na moře a sebevědomě zvládnout jakoukoliv plavbu.

Plavby pro zkušené kapitány

Kondiční plavby pro zkušené kapitány jsou zaměřeny na zvládnutí náročných situací ve složitějších podmínkách pro získání nových zkušeností nutných pro plavbu a zajištění vyšší bezpečnosti posádky.

V rámci plaveb zažijete náročnější povětrnostní podmínky, noční plavby a hlídky, větší vlny nebo například delší plavby. Jednotlivé situace budete mít možnost řešit s ostatními kolegy.

Co je součástí výcviku?

Místa pro plavby jsou vybírána tak, aby kapitáni měli možnost čelit novým situacím potřebných pro další rozvoj. Součástí je i možnost plavby na katamaránech.

Termíny

Termíny zdokonalovacích plaveb

Oblast výcviku

Plavby probíhají na ostrově Murter a v blízkém okolí, které je ideální pro nácvik manévrů a zdokonalení v oblasti navigace.

Cena a platba

Při objednávce je hrazena záloha 50%. Účastnící hradí zbytek částky 40 dní před plavbou.

Cena zahrnuje:
Cena nezahrnuje

Doprava:

Dopravu si hradí každý účastník sám. Po úhradě částky obdrží každý tzv. Boarding pass obsahující všechny podstatné informace o místě a čase setkání. Nejpozději 14 dní před začátkem obdrží každý účastník seznam věcí, které by měl mít s sebou k dispozici.

Naši kapitání

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi