Flat Preloader Icon
Kapitánem na zkoušku

Připravujeme

plavby

Kapitánem na zkoušku

Ještě jste na lodi nebyli nebo chcete kurz věnovat někomu z blízkých? Jako jediná akademie v ČR a SK nabízíme možnost vyzkoušet si 2 dny, jaké je to být kapitánem na lodi a v případě zájmu si pak vybrat kapitánský kurz.

Nikdo vás nebude do ničeho nutit. Ukážeme vám, co nás baví a zodpovíme si veškeré dotazy. Pojďte si společně s námi vyzkoušet život na lodi!

Po vyplutí z maríny si budete moci vše vyzkoušet včetně řízení lodi, navigace a kotvení. Vytáhneme plachty a podíváme se do zátoky. Během dvou dnů zažijete vzrušení a výzvy spojené s rolí kapitána. Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství s našim týmem instruktorů!

Vyberte si jeden z našich termínů a zažijte nezapomenutelné okamžiky v kruhu nových přátel.

Termíny

Termíny kurzů

Naši kapitáni

Kdo Vás povede během plavby?

Během kurzu budete mít možnost plout s týmem zkušených kapitánů, kteří sdílí své bohaté námořnické zkušenosti. Můžete se těšit na otevřenou a přátelskou atmosféru, která vás bude doprovázet na každém kroku vaší cesty. Naši špičkoví kapitáni vás rádi naučí veškeré navigační dovednosti, ale také klíčové principy bezpečnosti a manažerského umění na vodě. Náš tým je tu od toho, aby vám pomohl překonat každou vlnu a stát se tím nejlepším kapitánem, jakým můžete být.

Tomáš Martínek

KAPITÁN, MAJITEL

+420 604 290 820 tomas@yachtas.cz

Jachetní instruktor České republiky
Jachetní instruktor Slovenské republiky
Napluto více než 35000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Miroslav Rind

KAPITÁN

+420 724 274 331 miroslav.rind@post.cz

Jachetní instruktor České republiky
Napluto více než 25000 NM
praxe více než 15let
Více informací

Ztratili jste heslo?
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
× Chatujte s námi